Zayn Malik pod ostrzałem za palenie trawki na selfie

Zayn Malik pod ostrzałem za palenie trawki na selfie

Zayn Malik opublikował właśnie selfie, na którym wygląda jakby palił trawkę. A jego fani nie są z tego powodu zadowoleni.

Dziś rano Zayn Malik jest pod ostrzałem za palenie tego, co wydaje się być trawką w selfie. Wczesnym rankiem 25-letni muzyk zrobił to, co wcześniej uważano za niemożliwe. Zamieścił na Instagramie zdjęcie siebie palącego trawkę i wielu było niezadowolonych. W rzeczywistości, wielu z nich jest dość zdenerwowany z tego konkretnego kawałka autoekspresji.

Kim jest Zayn Malik?

;)❤

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on Feb 23, 2018 at 1:20am PST

Zayn Malik to brytyjski muzyk, który specjalizuje się w śpiewaniu i pisaniu piosenek. W wieku 17 lat wziął udział w przesłuchaniach do programu The X-Factor. Mimo, że dobrze poradził sobie w konkursie, został wyeliminowany. Do grupy dołączyło jednak czterech innych wokalistów. Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan i Liam Payne. Nowa grupa trzymała się razem i stała się zespołem znanym jako One Direction.

One Direction zdobyli ogromną popularność i sprzedali ponad 50 milionów płyt. Ale pomimo sławy i uznania, Malik opuścił zespół w 2015 roku, w wieku 22 lat. Stwierdził, że chce prowadzić normalne życie i odpocząć od światła reflektorów. Zayn Malik jest teraz artystą solowym i jest w długotrwałym związku z amerykańską modelką i królową mody, Gigi Hadid. Co więcej, Malik jest również dość otwarty na temat swojej konsumpcji marihuany. W wywiadzie dla ES Magazine, ujawnił:

"że palenie trawki pomogło mu zmaksymalizować jego proces twórczy".

Never Been One to Hide It (Nigdy nie był jednym z tych, którzy to ukrywają)

Zayn Malik był szczery w kwestii używania marihuany, a także nie ukrywa swojego nałogu palenia papierosów. Ale selfie, które właśnie zamieścił na swoim osobistym Instagramie, rozwścieczyło wszystkich jego fanów. Na zdjęciu widać go bez koszuli, z dymem wydobywającym się z jego ust. Źródło dymu nie zostało pokazane. Może to być zarówno ziele, jak i tytoń. Fani szybko skomentowali zdjęcie i zaapelowali do niego, aby przestał palić. Większość z tych komentarzy dotyczyła zagrożeń dla zdrowia, jakie niesie ze sobą palenie tytoniu.

Z kolei Gigi Hadid polubiła zdjęcie, dodając w komentarzu emojis - serce, płomień i śliniącą się twarz. Doprowadziło to do tego, że fani zaczęli zwracać się bezpośrednio do Hadid, błagając ją, aby nakierowała swojego chłopaka na właściwy kierunek.

Choć nie możemy z całą pewnością stwierdzić, co paliła piosenkarka, uważamy, że była to marihuana. W końcu, jeśli chodzi o korzyści zdrowotne, marihuana z pewnością pokonała tytoń.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena