10 przezabawnych tweetów o trawce cz. 3

10 przezabawnych tweetów o trawce cz. 3

Jaki jest lepszy sposób na cieszenie się na haju niż 10 zabawnych tweetów o ziołolecznictwie, które rozśmieszą cię tak bardzo, że dostaniesz trening brzucha?

Przeglądanie Twittera może być jednym z najzabawniejszych zajęć, które można wykonywać będąc na haju. Świat jest pełen zabawnych ludzi, którzy często nie pracują w rozrywce lub komedii w ogóle. To jest to, co sprawia, że Twitter jest takim wspaniałym miejscem, ponieważ Steve z Arizony z 450 zwolenników może rzeczywiście być o wiele zabawniejsze niż większość profesjonalnych komików tam. Platforma jest miejscem dla regularnych, zwykłych ludzi do głosu swoje myśli i, często razy, to histeryczne.

Z drugiej strony, jest tam mnóstwo śmieci. Jeśli mamy być szczerzy; dając każdemu na planecie możliwość wyrażania swoich myśli nie zawsze jest dobrą rzeczą. Tak więc, mamy przeszukiwane Twitter w Twoim imieniu i wymyślić z kolekcji najzabawniejszych chwastów-centric tweets kiedykolwiek zobaczysz. W przypadku, gdy przegapiłeś poprzednie raty najzabawniejszych tweety chwastów, można sprawdzić część pierwszą tutaj, a część druga tutaj.

Właśnie obejrzałem film dokumentalny o marihuanie. Myślę, że wszystkie filmy dokumentalne powinny być oglądane w ten sposób.

- Spencer L. Hicks (@SpencerLenox) March 29, 2012

Na tym parkingu są nastolatki palące trawkę, zaraz rzucę w nich siekierą, założę się, że popadają w paranoję.

- AmberTozer (@AmberTozer) 9 czerwca 2015 r.

Moja mama dowiedziała się, że palę trawkę i powiedziała mi, żebym "spakowała torby" LOL to się nazywa miska mamo i już jest spakowana

- Wile E. Peyote (@mattytalks) 12 października 2012 r.

Ja: Jeśli bliźnięta płci męskiej i żeńskiej z oddzielnych rodzin się rozmnażają, to czy ich dzieci będą wyglądały tak samo?

Facet: Nie mogę sprzedać ci więcej zioła.

- Mike Primavera (@primawesome) 10 sierpnia 2016 r.

Mówią, że marihuana to narkotyk "brama"? Do czego? Taco bell?

- Because I'm a Guy (@CauseWereGuys) March 25, 2015

ludzie, którzy obchodzą 4/20 już palą trawkę co drugi dzień ja nie wymyślam święta dla walenia konia i płakania pod prysznicem wtf

- mustard (@nice_mustard) April 20, 2012

ZABAWNA GRA: idź dziś do swojego przyjaciela stonera i zapukaj BARDZO GŁOŚNO w jego drzwi wejściowe.

- Frank Lowe (@GayAtHomeDad) 20 kwietnia 2015 r.

Tak naprawdę nie palę zioła, ale zakładam, że "body high" jest podobny do uczucia, jakie towarzyszy oglądaniu filmu Nancy Meyers.

- DC Pierson (@DCpierson) March 8, 2016

ludzie, którzy mówią, że psy są lojalne, najwyraźniej nigdy nie poznali mojego pug Jerome'a, który załatwił sobie nowego dilera zioła po drugiej stronie miasta

- Fred Delicious (@Fred_Delicious) 25 września 2016 r.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena