Podcast - Mathew Gerson - Foria - #VeniceSessions

Podcast - Mathew Gerson - Foria - #VeniceSessions

GET INTO THE WEEDS PODCAST - Odcinek 5 - Mathew Gerson

W tym odcinku Get Into The Weeds rozmawiamy z Mathew Gersonem, twórcą i właścicielem Foria, marki zajmującej się seksualnym wellness, wykorzystującej konopie indyjskie jako kluczowy składnik wszystkich swoich produktów. W młodości prowadził życie pełne przygód i intryg, dlatego ten odcinek jest bardzo interesujący.

Poniżej możecie przeczytać nasze streszczenie odcinka, w którym poruszamy ważne kwestie i dyskusje. Wyszczególniliśmy konkretne znaczniki czasu dla każdego miejsca dyskusji i rozwinęliśmy bardziej interesujące punkty dyskusji. Oczywiście, nie krępuj się przeskoczyć do któregokolwiek z tych punktów!

Tło gościa:

Mathew prowadził wyjątkowe i raczej burzliwe życie z wieloma wzlotami i upadkami, od mieszkania wśród natury, przez wielokrotne porzucanie studiów, aż po prowadzenie odnoszącej sukcesy firmy. Urodził się i wychował w Filadelfii. W wieku kilkunastu lat, podczas wędrówki z plecakiem, po raz pierwszy zetknął się z konopiami indyjskimi na szczycie góry. Wiele, wiele lat później, po wielu latach życia w różnych miejscach, głównie na łonie natury, konopie powróciły do pełni sił.

ZOBACZ POWIĄZANY ARTYKUŁ Haley420 reprezentuje nową rasę influencerów marihuany

Po 10 latach przerwy od marihuany i innych substancji odurzających w związku z jego doświadczeniami z religią buddyjską, Mathew delikatnie natknął się z powrotem na konopie po powrocie do Kalifornii. W pewnym momencie, podczas pracy w dziedzinie zdrowia seksualnego, wpadł na pomysł - lubrykanty z dodatkiem konopi.

Po stworzeniu kilku domowych mikstur, zaczął robić z tego biznes, sprzedając lubrykanty i czopki nasączone konopiami indyjskimi, aby pomóc kobietom po menopauzie, radzącym sobie ze skurczami menstruacyjnymi, a nawet osiągającym szczyt.

Dogłębnie: Punkty do dyskusji

Zaczynając od jednego z najważniejszych punktów dyskusji, Mathew opowiada nam, jak konopie indyjskie były wykorzystywane w przeszłości w celu zapewnienia kobietom zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego, począwszy od położnych używających ich jako pomocy przy porodzie, a skończywszy na stosowaniu ich jako środka przeciwbólowego przy skurczach menstruacyjnych. Jeszcze bardziej interesujący jest temat czarownic.

Czarownice jeżdżące na miotłach. Brodawki na nosie, spiczaste kapelusze, groźne usposobienie; całkowite przeciwieństwo postaci seksualnej. Teoria Mathew sugeruje, że medyczki eksperymentowały z Ergotem. Zamiast spożywać go doustnie, by uzyskać toksyczny efekt, zamiast tego nakładano go na miotłę i wkładano do pochwy, gdzie przynosił im całkowite psychodeliczne doświadczenie. Latanie w zasadzie.

ZOBACZ POWIĄZANY ARTYKUŁ Sen Dog z Cypress Hill - Gość Tygodnia!

Podobno stanowiło to zagrożenie dla ciał, które kontrolowały świat medyczny, seksualność, gospodarkę i wiele innych. Być może te ciała zaczęły zaokrąglać te kobiety i palić je i etykietować je jako czarownice. Nic z tego nie było próbą osiągnięcia przyjemności seksualnej, a raczej psychodelicznego doświadczenia. Nie wiemy, na ile jest to prawdą, ale jest to dobry materiał do przemyśleń.

Na inny temat, pierwsze doświadczenie Mathewsa z marihuaną było raczej przyjemne. W późnych latach młodzieńczych, zapalił trochę podczas pobytu na szczycie Blood Mountain w Georgii. W nocnym krajobrazie usianym gwiazdami odkrył wiele widocznego, ale zaniedbanego piękna, jakie świat ma wokół nas.

Opowiada, jak głęboki wpływ miała marihuana na jego psychikę oraz sposób postrzegania i interakcji z otaczającym go światem. Mimo, że studiował, aby zostać mnichem buddyjskim przez większą część 10 lat, nadal nosi w sobie wiele lekcji i morałów, które towarzyszą mu każdego dnia.

Przechodząc do produktów, które stworzył, wszystko to przyszło do niego po pracy w branży zdrowia seksualnego i prezerwatyw. Kiedy odkrył olej THC, pospieszył się z dodaniem oleju kokosowego, aby stworzyć domową miksturę i przetestować ją. Głębokie efekty doświadczone przez kobiety, które zgłosiły się na ochotnika, były jasnym światłem, które stanowiło pierwszy plan sukcesu firmy.

Mathew podnosi kwestię tego, że ludzie są bardziej roślinami niż ludźmi w pewien sposób, szczególnie w odniesieniu do psylocybiny i THC jako molekuł, które tak doskonale integrują się z naszą biologią. Czy to tylko szczęście, czy może ujawnia to coś nieco głębszego na temat naszej własnej ewolucji?

Idąc dalej, Mathew chce pchnąć przemysł do przodu z czystymi, czystymi produktami z wysokiej jakości komponentami i badaniami klinicznymi, które będą miały miejsce. Produkt dla ludzi, a nie tylko dla zysku. Widzimy masowe farmy konopi, które codziennie wypychają ogromne ilości pączków, ale co z najwyższą możliwą jakością? Dotyczy to wszystkich gałęzi przemysłu.

ZOBACZ POWIĄZANY ARTYKUŁ Najlepsza odmiana do seksu? 10 najlepszych odmian marihuany dla intymności

Punkty dyskusji i znaczniki czasu

0:15 - Wprowadzenie jak Cubby spotkał Mathew, inne krótkie szczegóły historii życia i tak dalej.

1:15 - Mathews pracy z non-profit zdrowia seksualnego firmy i co zrobili z prezerwatywy do pomocy biedniejszych społeczności.

2:20 - Efekty filantropii i niezamierzone konsekwencje.

4:40 - Jak Mathew opisuje Foria jako markę i jakie są jej zamierzone efekty.

7:30 - Literatura medyczna dotycząca zdrowia seksualnego kobiet i marihuany.

9:15 - Czarownice. Teoria na temat czarownic potykających się po włożeniu w siebie psychodelicznych kijów od miotły.

13:45 - Jak Mathew dostał się do odnoszenia marihuany do zdrowia seksualnego, a nawet religii.

14:30 - Pierwsze doświadczenie Mathew z marihuaną podczas wędrówki i jak wpłynęło to na jego życie. Również uderzenie pioruna.

21:20 - Mathew rozważa zostanie buddyjskim mnichem i ostatecznie zamieszkanie w lesie w wielu różnych miejscach.

23:15 - Więcej o tym, jak marihuana wpłynęła na jego pogląd na religię i doświadczenia z buddyzmem.

26:00 - Pogląd Mathew na to, że najpierw jesteśmy roślinami, a dopiero potem ludźmi, oraz na przemysł opieki zdrowotnej.

30:00 - Ciekawa historia o tym, jak odkryto i nazwano system konopi.

31:30 - Naturalne substancje takie jak THC i psylocybina prawdopodobnie są ewolucyjnym produktem ubocznym.

33:45 - Marihuana i dobre samopoczucie seksualne w oczach Mathew Gersona.

35:45 - Co się zmieniło przez pokolenia w wiedzy seksualnej i luki między mężczyznami i kobietami.

39:45 - Ponowne wprowadzenie Mathew do marihuany po 10-letniej przerwie i jego związek ze zdrowiem seksualnym.

42:30 - Produkty seksualne związane z konopiami indyjskimi ujawniają rynek kobiet pragnących lepszego życia seksualnego, większy niż rynek ludzi chcących się tylko naćpać.

46:00 - Różnica między uprawą masowej ilości a jakością marihuany i hodowcami oraz inne paralele w branży.

53:30 - Zapewnienie, że kobiety otrzymują produkty, które faktycznie działają, a nie są wykorzystywane do zarobienia dolara.

55:40 - Pierwsze w historii badania kliniczne nad konopiami indyjskimi i bólami menstruacyjnymi, które wkrótce się rozpoczną.

60:00 - Dyskusja na temat efektu "entourage", izolatów vs. pełnego spektrum vs. szerokiego spektrum produktów z konopi.

65:00 - Czy ludzie są stworzeni do spożywania marihuany jako naturalnego instynktu? Jak to się może wiązać z dietą.

Zajrzyj na stronę Foria, aby zobaczyć produkty, które oferują, a nawet być na bieżąco z postępami badań klinicznych. Sprawdź jego osobisty Instagram, jak również jeden dla firmy, jak można uzyskać pewne pouczające i zdrowe treści, a nie tylko marketing śmieci!

Instagram Mathew Gersona: https://www.instagram.com/mathewgerson/

Firma Mathew Gersona, Foria: https://www.foriawellness.com/

Instagram firmy Foria: https://www.instagram.com/foriawellness/

ZOBACZ POWIĄZANY ARTYKUŁ Podcast - Justin Swartz - Pro Surfer - #VeniceSessions