Kevin O'Leary mówi o konopiach indyjskich | 2018 Grow Up Conference and Cannabis Expo Recap

Kevin O'Leary mówi o konopiach indyjskich | 2018 Grow Up Conference and Cannabis Expo Recap

Uczestnictwo w moich trzecich targach i konferencji poświęconych marihuanie było tak samo pouczające, jak za pierwszym razem, gdy założyłem plakietkę medialną.

Kevin O'Leary był głównym bohaterem wydarzeń, ale prawdziwe podekscytowanie można było zobaczyć na twarzach ludzi, którzy byli na tyle odważni, aby stanąć w obronie czegoś, w co wierzą.

Konferencja Grow Up i wystawa marihuany w Niagara Falls Ontario zgromadziły tysiące aktywistów, entuzjastów i przedsiębiorców związanych z konopiami indyjskimi, aby świętować narodziny legalnego przemysłu. Zbliżając się coraz bardziej do legalizacji, konferencje te coraz bardziej przypominają gigantyczny prysznic dla dziecka z legalnym zielem.

Każdy uczestnik konferencji Grow Up i wystawy konopi miał jakiś związek z marihuaną, czy to z miłością, pogardą, pasją czy inną emocją. Co więcej, prawie wszyscy na konferencji byli zainteresowani tym, aby legalny przemysł rozwijał się, odnosił sukcesy i urósł do rangi dojrzałego rynku, o którym wszyscy wiemy, że ma potencjał, aby nim być.

Jest to interesujące, ponieważ jako "opiekunowie" w przysłowiowej branży rodzicielstwa konopi, wszyscy mamy różne przekonania na temat tego, jak nasze dzieci powinny być wychowywane. Mówimy takie rzeczy jak: "nasza marihuana powinna być organiczna", albo "nasza marihuana powinna być sprzedawana przez ludzi, którzy rozumieją konopie".

Ale z legalnym przemysłem, który powstaje na naszych oczach, rząd i przemysł prywatny mają inne interesy niż duża populacja aktywistów kultury marihuany.

Podsumowanie konferencji Grow Up i targów Cannabis Expo

Aby być całkowicie szczerym, przygotowałem podsumowanie, które w żaden sposób nie pokrywa się z zakresem tej konferencji. Było tam ponad 100 mówców i jeszcze więcej sesji pobocznych. Zamiast starać się opisać wszystko, zamierzam podkreślić kilka z moich ulubionych części.

Począwszy od przemówienia Kevina O'Leary'ego, poprzez wystawę marihuany i sesje mówców pobocznych, oto 1-2-3 na temat konferencji Grow Up i Cannabis Expo w Niagara Falls, Ontario.

Główne wystąpienie - Kevin O'Leary o konopiach indyjskich

Kevin O'Leary odpowiada na pytania po swoim przemówieniu inauguracyjnym na konferencji Grow Up i Cannabis Expo.

Kevin O'Leary wkroczył na scenę Grow Up Conference and Cannabis Expo z opanowaniem i pewnością siebie, której wszyscy oczekujemy od Pana Wspaniałego. Poruszył kilka ogólnych porad dotyczących przedsiębiorczości, które widzieliśmy już w innych jego wystąpieniach. O'Leary odniósł się również do poprzednich odcinków Dragon's Den i wyświetlił je na ekranie, aby pokazać swój punkt widzenia.

To był klasyczny Pan Wspaniały, ale wszyscy na widowni czekali na jego szczegółowe komentarze na temat marihuany. Po wstępnym wprowadzeniu, zaczął mówić nieco więcej. O' Leary stwierdził, że "marihuana jest towarem", a firmy, które będą się wyróżniać, to te, które zbudują markę z lojalnymi klientami.

O'Leary kontynuował, że duża część tej lojalności wynika z potęgi mediów społecznościowych. Marki, które potrafią wykorzystać siłę opowiadania historii w sieci, mają ogromny, niedrogi zasięg, który przewyższa zwrot z inwestycji firm, które nie chcą angażować się w media społecznościowe.

Kevin O'Leary o marihuanie w Kanadzie

Pan Wspaniały rozmawia o marihuanie na konferencji Grow Up.

Na temat Kanady, O'Leary podważył wartość rynku rekreacyjnego. Powiedział, że międzynarodowe inwestycje i zainteresowanie pochodzą z nauki i wartości medycznej marihuany. O'Leary wypowiedział się jednak na temat miejsca Kanady w przyszłości marihuany. Stwierdził on,

"Nie ma wątpliwości, że Kanada jest liderem."

Prawdziwa szansa, która stoi przed Kanadą jest na skalę, która przyćmiewa inne branże.

"Kanada może stać się jej właścicielem", powiedział. "Takiego potencjału nigdy nie widziałem w moim życiu inwestycyjnym".

Piętro Cannabis Expo

W podłogę Expo włożono wiele inwestycji. Można powiedzieć po wyglądzie i odczuciach wystawców, że była to konferencja bardziej skoncentrowana na biznesie, w porównaniu do bardziej konsumenckich wydarzeń, które widzieliśmy z LIFT Cannabis Expo.

Liczba profesjonalnych usług, technologii, dystrybucji i producentów.

Sesje prelegentów

Miałam okazję uczestniczyć w kilku sesjach prelegentów podczas konferencji. Jedną z nich była sesja z Jessicą Nudo, współzałożycielką Elevated Collective i Stoner Bites oraz influencerem marihuany i potentatem mediów społecznościowych Marleyem a.k.a. TweedleDoob.

Rozmówcy poruszyli temat wykorzystania mediów społecznościowych w przestrzeni konopi i omówili niektóre z wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą ta nowa, legalna branża.

Czekamy na pełny wywiad z obiema paniami.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena