Jak szybko pozbyć się THC z organizmu?

Jak szybko pozbyć się THC z organizmu?

Jak szybko pozbyć się THC z organizmu i jak długo pozostaje ono w organizmie, to coś, o co wielu miłośników trawki pyta siebie przy różnych okazjach. Czy to z powodu nadmiernej konsumpcji, czy też czeka cię test

, zawsze warto wiedzieć, jak szybko pozbyć się THC z organizmu. Więc, nie bój się więcej, jeśli masz test narkotykowy zbliża się, oto kilka prostych sposobów, które pomogą Ci wypłukać THC z organizmu.

Jak szybko pozbyć się THC z organizmu: Szybkie wskazówki

Mimo, że legalizacja marihuany i akceptacja rośliny stają się coraz bardziej powszechne, niestety społeczeństwo nadal ma pewne negatywne konotacje, jeśli chodzi o zatrudnianie osób, które palą. A ponieważ miejsca pracy nadal mają problem z paleniem przez pracowników, przeprowadzane są rutynowe lub zaskakujące testy narkotykowe, aby upewnić się, że pracownicy nie łamią polityki firmy. Jednak wielu palaczy w tej sytuacji decyduje się na kontynuowanie palenia z powodu preferencji rekreacyjnych lub konieczności medycznej. W takich przypadkach ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z najlepszych sposobów na usunięcie THC z systemu w krótkim czasie, aby uniknąć oblania jakichkolwiek testów narkotykowych

.

Należypamiętać , że techniki te są dość naturalne i wyniki będą się różnić w zależności od osoby, więc w oparciu o swoje predyspozycje, twoje ciało może lub nie może detox tak szybko, jak ktoś inny. Tak więc, oczywiście, należy wiedzieć, że kontynuując palenie jesteś w jakiś sposób ryzykując swoją karierę i dochody. Tak więc, zanim przejdziemy do wskazówek, w jaki sposób szybko pozbyć się THC z systemu, porozmawiajmy trochę o tym, jak kannabinoidy

są przechowywane w organizmie w pierwszej kolejności i jak długo pozostają w pobliżu, jeśli nie starają się odtruć je.

Metabolizm i przechowywanie kannabinoidów

Po paleniu każdego rodzaju marihuany, nawet bogatej w CBD odmiany konopi, dochodzi do pewnego wzrostu THC we krwi. Cząsteczka ta jest następnie rozkładana na różne nieaktywne metabolity, takie jak kwas karboksylowy tetrahydrokannabinolu (THC-COOH). Zarówno THC, jak i jego metabolity mogą pozostawać w organizmie po długotrwałym zażywaniu marihuany, co sprawia, że prawdopodobieństwo pojawienia się ich na teście narkotykowym w pracy jest znacznie większe. Tak więc, jeśli chcesz wiedzieć, jak szybko pozbyć się THC z organizmu, najpierw musisz zaprzestać spożywania marihuany. To dlatego, że metabolity THC

mają okres półtrwania 1 tydzień, z wykrywalnymi poziomami zmniejszającymi się o 50% na koniec tego okresu. Dlatego ciało może być wolne od śladów tych metabolitów w ciągu 4 tygodni, jeśli nie ma ilości dostaw THC jest wniesiona na ciało po raz kolejny.

Zdjęcie autorstwa Sharon McCutcheon na Unsplash

Czynniki, które prowadzą do wyższego poziomu THC

Innym punktem, jak szybko pozbyć się THC z systemu jest to, że istnieje wiele czynników, które prowadzą do wyższych poziomów akumulacji metabolitów THC w organizmie. Pamiętaj o nich podczas palenia marihuany, jeśli przyszłe testy narkotykowe są możliwe.

  • Największym z nich jest oczywiście ilość marihuany, jaką dana osoba często pali. Ten jeden naprawdę jest nie do pomylenia: Im więcej marihuany spożywasz, tym więcej metabolitów będzie krążyć po organizmie.
  • Następnie, jako powiązany, mamy poziom tłuszczu w organizmie jako kolejny kluczowy czynnik do przechowywania kannabinoidów i metabolitów. Mianowicie, jeśli jesteś osobą z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej, to będziesz przechowywać mniej tych cząsteczek. Natomiast osoba o zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej będzie magazynować ich więcej. THC-COOH jest przechowywany w komórkach tłuszczowych organizmu, co oznacza, że wyższy poziom tkanki tłuszczowej może zapewnić więcej miejsca do przechowywania tych cząsteczek.
  • Innym czynnikiem decydującym o tym, jak uzyskać THC z systemu szybkiego przewodnika jest tempo przemiany mater ii, które posiadasz. Widzisz, wszyscy mamy różne tempo przemiany materii. Niektórzy ludzie mogą spalić kalorie, po prostu siedząc, podczas gdy inni naprawdę walczyć, aby schudnąć, nawet przy aktywnym stylu życia. Ci z szybszym metabolizmem będzie przetwarzać i eliminować te substancje szybciej.
  • Ten następny czynnik jest również ważne, jak uzyskać THC z systemu szybko i to jest poziom ćwiczeń masz lub ich brak. Ćwiczenia mogą również wpłynąć na szybkość, z jaką THC i THC-COOH są usuwane z organizmu. Tłuszcz jest pobierany z komórek jako paliwo podczas niektórych form ćwiczeń.Poziomy metabolitów THC we krwi są podwyższone podczas ćwiczeń, ponieważ dyfundują one z tych komórek magazynowych, potencjalnie przyspieszając ich uwalnianie z organizmu.

Różne rodzaje testów na obecność THC

THC i jego metabolity mogą być wykryte w organizmie za pomocą licznych testów, które analizują włosy, krew i mocz. Najbardziej powszechne w miejscach pracy jest badanie moczu, w którym analizuje się mocz pod kątem obecności THC. Ponadto, użycie marihuany może być wykryte w próbkach krwi w ciągu 12-24 godzin od użycia, jednak w próbkach mo

czu może być wykryte tydzień lub więcej po użyciu, dlatego preferowane jest badanie moczu.

Dobrą rzeczą jest to, że w przypadku tych testów moczu, nieregularni użytkownicy trawki, którzy nie spożywają jej zbyt wiele, mogą uniknąć pozytywnego (negatywnego) wyniku po około tygodniu, po prostu dlatego, że test nie wykrywa samego THC, ale zamiast tego wykrywa poziom THC-COOH. A pamiętasz, co mówiliśmy o poziomach THC-COOH? Spadają one o 50% lub więcej w ciągu tygodnia. Jednak u osób często i intensywnie używających narkotyków wynik pozytywny może utrzymywać się znacznie dłużej.

Jak możesz się przygotować do testu na obecność THC?

Cóż, po pierwsze ważne jest, aby zauważyć, że jeśli twój pracodawca lubi od czasu do czasu przeprowadzać na tobie zaskakujące testy, to wskazówki jak pozbyć się THC z organizmu są bezużyteczne, ponieważ nigdy tak naprawdę nie wiesz, kiedy przestać palić i rozpocząć detoksykację. W tych przypadkach, to nie jest naprawdę zalecane do palenia w ogóle podczas zatrudnienia w tej konkretnej pozycji, jeśli naprawdę chcesz zachować swoją pracę, to jest. Jednak inne firmy przeprowadzają rutynowe testy narkotykowe, więc pracownicy mogą znać dokładną datę. Ponadto, jeśli starasz się o pracę, będziesz miał czas, aby spróbować usunąć metabolity marihuany ze swojego systemu w ramach przygotowań do badań przesiewowych przed zatrudnieniem. Aby uniknąć złudzeń o szybkich rozwiązaniach i magicznych kulach, musisz zacząć przygotowania jak najdłużej przedtem.

Rzuć palenie: Nie próbuję być tutaj Kapitanem Oczywistym, ale nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, jak niektórzy ludzie myślą, że mogą zapalić jointa

na noc przed i jakoś pokazać się czysto na teście następnego dnia. Dlatego należy o tym wspomnieć. Jeśli jesteś świadomy, że masz test narkotykowy nadchodzi, jeden z najbardziej pomocnych rzeczy, które możesz zrobić, to przestać palić od razu, i nie zacząć ponownie, aż po test został przeprowadzony. Celem jest usunięcie metabolitów marihuany z organizmu w jak największym stopniu lub sprawienie, by były one jak najmniej wykrywalne. Im dłużej wcześniej przestaniesz palić, tym większe prawdopodobieństwo, że zdasz test.

Suplementuj się cynkiem: Zink to minerał

, który działa jako zafałszowanie moczu, które może dawać fałszywie ujemne wyniki w testach moczu i może zakłócać wykrywanie THC w próbkach moczu przez okres 12-18 godzin. Więc jeden z wskazówek, w jaki sposób uzyskać THC z systemu szybko jest rozważenie podjęcia tego minerału w postaci proszku lub pigułki.

Zielony Detox: Biorąc zielone smoothies jest również inny dobry sposób, jak dostać THC z systemu szybko. Wiele z nich wykorzystuje substancje moczopędne, aby upewnić się, że jesteś oddawanie moczu często. Często te produkty są dość drogie, więc zawsze można zbadać składniki i zrobić własną miksturę w domu jak jarmuż smoothie, szpinak smoothie z dodatkiem spiruliny lub chlorelli

i oczywiście jakieś słodkie owoce do smaku. 0 0 głosowanie Artykuł Ocena