Aktywistka: Dr. Dina - Ona nie tylko utrzymuje Snoop Dogga na haju

Aktywistka: Dr. Dina - Ona nie tylko utrzymuje Snoop Dogga na haju

Wielu z nas widziało serial "Weeds". A może po prostu o nim słyszeliście. I chociaż program jest technicznie rzecz biorąc fikcyjny, dr Dina została zainspirowana przez prawdziwą osobę.

Wyobraź sobie, że siedzisz przy telewizorze, oglądasz najnowszy serial Netflixa i nagle zdajesz sobie sprawę, że jest on łudząco podobny do Twojego życia. Cóż, tak właśnie było w przypadku dr Diny po tym, jak dowiedziała się, że serial "Chwasty" jest bardzo blisko związany z jej życiem. I chociaż istnieją podobieństwa, w kilku wywiadach, ona jasno wyjaśnia, że to nie jest prawdziwa historia. Więc jaka jest?

Pełne imię i nazwisko

: Dr. Dina - nieznane pełne imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania:

Południowa Kalifornia

Zawód:

konsultantka, rzeczniczka, aktorka, producentka, pionierka (właściwie nie jest lekarzem)

HigherBio:

"Tak, pilot był oparty na mnie. Ale Weeds z pewnością nie jest historią mojego życia. Nancy była przestępcą handlującym narkotykami. Wszystko, co robię, jest w 100% legalne, zgodne z prawem stanowym." via HERB

Życie Diny nigdy nie było koniecznie przeznaczone dla marihuany. Tak myślała. "Byłam totalnym goody-two-shoes i tattletale - dosłownie dostałam 'Biggest Brown-Noser Award' w moim ostatnim roku"... wtedy poznała Snoop Dogga. I powoli jej życie zaczęło się zmieniać.

Dr Dina otrzymała swój pseudonim od Snoopa za to, że była jedną z pionierek ruchu w południowej Kalifornii, którego celem było zapewnienie bezpiecznego dostępu do medycznej marihuany, uchwalonego przez mieszkańców Kalifornii w 1996 roku. Od tego czasu jest potężną orędowniczką włączenia medycznej marihuany do głównego nurtu życia społecznego. Dodatkowo, jest uwielbiana przez setki hollywoodzkich gwiazd i dygnitarzy od ponad dekady!

Ale niestety, w 2003 roku, przyjaciel zwrócił się do niej z pewną wiadomością. Zdiagnozowano u niego raka w trzecim stadium i miał poważne problemy z utrzymaniem tabletek chemioterapii. Dr Dina przejęła inicjatywę i rozpoczęła dokładne badania nad medyczną marihuaną, dostrzegając jej zalety. Dzięki temu udało jej się przekonać lekarza do otwarcia kliniki raz w tygodniu. To doprowadziło do otwarcia kolejnych sześciu klinik w rejonie Los Angeles.

"Zadzwonił do mnie następnego dnia i powiedział: 'Dina, uratowałaś mi życie....".

Dr Dina i konopie indyjskie

Obecnie dr Dian jest bardziej zainteresowana nauką. W rzeczywistości brała udział w tworzeniu szczepów Netflixa po wydaniu "Disjointed". Ma również przyjaciela, który ma laboratorium kultur tkankowych, które właśnie stworzyło odmianę kush dla Snoopa o nazwie "Snoop Lion Executive Branch". Ponadto, pojawia się również w Good Day LA jako ekspert od medycznej marihuany i brała udział w kilku odcinkach "Disjointed" jako konsultant.

Dziś, "Matka Teresa Marihuany", prowadzi Alternative Herbal Health Services w West Hollywood. Ps. jest to najstarszy nieprzerwanie działający punkt sprzedaży w okolicy. SHOUT OUT!

"Myślę, że zobaczycie marihuanę zalegalizowaną w całych Stanach Zjednoczonych. Rzuciliśmy wyzwanie rządowi federalnemu i wygraliśmy. Prawdopodobnie zobaczysz teżCBD w witaminach dla dzieci".

Więc nie tylko jest ona niesamowitą osobą. Ale dosłownie, wszyscy o tym wiedzą! "Królowa marihuany" zainspirowała nawet kilka hitów, w tym piosenkę Snoopa z Everlastem z 2008 roku, "My Medicine". Ponadto, wystąpiła w teledyskach do "Palm Trees" Trinidada Jamesa, "Young Wild and Rich" Franky'ego M i "Jamaica Jamaica" Elephant Mana.

HigherConclusion

Fakty są faktami. A ten fakt: Dr. Dina jest G! To znaczy nie tylko została nazwana przez samego słynnego Snoop Dogga, ale wprowadza znaczące zmiany na korzyść nas wszystkich. Prowadzi dyspensaria i jest konsultantką w zakresie kart prawnych. Ponadto, założyła organizację non-profit, Freedom Grow, aby pomóc więźniom konopi i niesprawiedliwym uwięzieniom konopi.

Co możemy powiedzieć, dziewczyno, jesteś zabójcza na scenie i dziękujemy ci za to, że robisz różnicę!

"Nie należę do federalnych!" mówi. "Lubię Club Med, a nie Club Fed". - Dr. Dina

0 0 głosowanie Artykuł Ocena