Ewolucja mediów zmienia się w branży marihuany

Ewolucja mediów zmienia się w branży marihuany

W poprzednich latach trudno było bezpiecznie reklamować konopie w przestrzeni. Wraz ze zmianami w legalizacji na horyzoncie... to wszystko się zmienia!

To było osobliwe, wyprzedane wydarzenie, które odbyło się w prywatnym biurze w centrum Toronto, gdzie dyskutowano o ewolucji mediów w przemyśle konopi. Wchodząc, wiedziałem, że jestem raczej w sferze biznesu niż w społeczności konopi. Ale mało kto wiedział. Myliłem się. Zaintrygowało mnie to wydarzenie, ponieważ jedynym celem Higher Mentality jest dostarczanie naszym widzom edukacji, wiedzy oraz zabawnych filmów i artykułów. Co możemy zrobić, aby podnieść poziom naszej gry? Jakie przepisy prawne obowiązują i jak się zmieniają?

Paneliści-eksperci dyskutowali o tym, jak długą drogę przeszły media na temat przemysłu marihuany w krótkim czasie. Co ważniejsze, ewoluując od "klasycznych terminów stoner" i stereotypów do bardziej wyrafinowanego przemysłu.

Gospodarzem był moderator Rob Vanisko z N6A Cannabis Group. I był świetnie przygotowany na ciekawe pytania. Dodatkowo, utrzymywał rozmowę w ciągłym ruchu. Nie wspominając już o znalezieniu idealnej mieszanki panelistów. Tak więc, dziękujemy Ci Rob!

Paneliści:

Od lewej do prawej: Moderator Rob Vanisko z N6A Cannabis Group, Christina Pellegrini z Globe & Mail Antuanette Gomez z Women Grow Toronto oraz Hadley Ford z iAnthus Capital. via Kween Kannabis/HigherMentality

Hadley Ford z INS Capital:

Hadley Ford wydawał się być typowym biznesmenem - i w pewnym sensie rzeczywiście nim był, ale słuchanie jego punktu widzenia było bardzo wnikliwe. Ford ma długą historię związaną z konopiami indyjskimi - nawet żartował, że sięga ona czasów, gdy był w macicy. Ale za jego żartami i za jego zapleczem finansowym kryje się naprawdę interesująca historia. W rzeczywistości, marihuana może nie była jego planem, ale była w planach. Jego rodzice mieli na farmie hodowlę konopi, co doprowadziło do rozwoju kariery ich dzieci. Biorąc pod uwagę, że jego brat był pierwszym medycznym dostawcą w Nowym Meksyku, a jego siostra jest licencjonowanym dostawcą, nie jest zaskoczeniem, że Hadley wpadł w tę branżę z powodu rodzinnej waśni. Więc starszy brat wkroczył do akcji. Mając doświadczenie w finansach - pracując w Fidelity Investments i Goldman - w połączeniu z historią marihuany, powstał iAnthus. Cztery lata później

iAnthus jest właścicielem i operatorem najlepszych w swojej klasie, licencjonowanych obiektów z konopiami indyjskimi w całych Stanach Zjednoczonych. Firma działa w 6 stanach, a nawet prowadzi działalność publiczną w Kanadzie.

Antuanette Gomez - Women Grow Canada

Antuanette jest międzynarodowym mówcą na temat zdrowia seksualnego, tantry i marihuany. Była panelistką reprezentującą swoją rolę jako dyrektorka Toronto Woman Grow Market i mentorka wielu startupów w powstającym przemyśle marihuany w Kanadzie w ramach prawa. Ta organizacja jest naprawdę niesamowita, a ona mówi o niej i o przemyśle marihuany bardzo wysoko. Prawdopodobnie najbardziej elokwentna i pięknie mówiąca panelistka, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Jej miękki głos w połączeniu z pięcioletnim doświadczeniem pokazuje jej wartość. Chociaż - 15 start-upów to całkiem nieźle. Dodatkowo, pokazuje dokładnie dlaczego Women Grow jest na ponad 35 rynkach na całym świecie. Znajdują talenty od lekarzy do kancelarii prawnych do mniejszości i kobiet. Podkreślają kobiety-przedsiębiorców, którzy chcieliby wejść w przestrzeń marihuany. Partnerstwo z uniwersytetami i szkołami wyższymi, aby zapewnić więcej opcji szkolenia w zakresie marihuany. Anruanette jest osobą, którą warto poznać - jest mądra, rozważna i wie, jak dopasować marihuanę do ram prawnych. Jak stwierdził Gomez: "Jestem bardzo strategiczna w swoich przemyśleniach".

Chrisitina Pelligrini - The Globe and Mail

Może być dzieckiem w branży, ale Christina jest wiodącą siłą w mediach, pisze i mówi się, że jest profesjonalistką w wywiadach. Ze spokojnym usposobieniem i tłem w rynku kapitałowym, obecność Christiny w mediach jest bardzo silna. Wierzę, że Hadley wyjaśnił, że była pierwszą, która przeprowadziła z nim wywiad z perspektywy biznesowej i z pewnym rodzajem profesjonalizmu. I to jest coś, do czego dążymy. Ale Christina była również pierwszą osobą, która zwróciła uwagę na zmiany i podekscytowanie konopiami indyjskimi. Więc mając tę świeżą twarz, która nic nie wie, może być korzystne dla bezstronnego punktu widzenia. Z każdej strony. Pisząc dla giełdy i TMX, Pelligrini jakby wpadła na rynek marihuany po tym, jak rynek wybuchł w listopadzie. Teraz pisze o wszystkim, co dotyczy konopi w nowym sektorze konopi w The Globe an Mail. Ale jak wiemy, jej praca jest ogromna, z nowym, kończącym się feedem wiadomości o konopiach, edukacji, rozrywce i finansach. I Pelligrini trafił w sedno: "Wiadomości są nieustanne!".

The News is Relentless

Jessica Nudo z Nuda Media rozmawia z Christiną po panelu dyskusyjnym.

Jaki jest największy branżowy nagłówek?

H:

Akwizycja: Grow Healthy - największa obecnie w USA. Ale także o tym, jak Biały Dom, Trump i Sessions próbowali zrobić z tego blockbuster, ale walka nie jest tak naprawdę problemem. chodzi o czas - a my jesteśmy w najlepszym momencie.

O:

Kanada staje się światową potęgą w dziedzinie marihuany. W rzeczywistości Stany Zjednoczone mają mniejsze znaczenie w porównaniu z przemysłem i ośrodkiem, który powstaje tutaj.

C:

Giełda od grudnia do stycznia eksplodowała w kanadyjskich akcjach. Nawet firmy, o których ludzie nigdy nie słyszeli. I ogólne inwestycje nadal w nowym roku.

Kanada eksportuje do innych krajów:

Paneliści wskazał, że Kanada jest naprawdę już do przodu. Z uprawami na Jamajce, medycyną i Europą, a następnie procesem medycznym w Ameryce Południowej. Czy nie jest to prawdą? Nie tylko mamy możliwości, ale mamy też medyczną i pasję do uprawy marihuany. Kanada ma więcej możliwości testowania i badań niż inne obszary.

Zmiana w polityce

H:

Dolary mówią same za siebie. Ale w przypadku Stanów, to działa inaczej. Jeśli w Nowym Jorku można uzyskać 250 milionów wpływów z podatków, to nie pozwolisz, aby ktoś przekroczył granicę z New Jersey, aby kupić. Miasto chce zatrzymać te pieniądze.

A:

To jest w debacie, co oznacza, że trzeba o tym mówić. Liberałowie właśnie poddali dekryminalizację pod debatę. Co oznacza, że jest to ogromny temat.

C:

Oni widzą pieniądze.

Dostosowania są naturalne dla niektórych

 1. Przechodząc od wielkich firm do małych przedsiębiorstw - jak one prowadzą swoją działalność, zajmują inną przestrzeń na rynku kapitałowym. To znaczy jak pozyskują pieniądze, jak przebiegają transakcje, struktura władz, sposób zarządzania zarządem.
 2. Małe spółki kontra veruss IPO. Zupełnie nowa obsada postaci
 3. Zmiana dla dużych mediów - mniej o 5 dużych bankach, więcej o mniejszych bankach inwestycyjnych
 4. Śmierć małego banku inwestycyjnego zmienia się
 5. Nowe spółki każdego dnia
 6. Teraz więcej "pytaj o wszystko".
 7. Odbywają się szczere rozmowy - wszyscy uczą się razem.

Niektóre ze stygmatów:

 • "Nadal nie mogę przyjść na twoje wydarzenie" - nie wygląda to dobrze ani dla twojego biznesu, ani dla twoich partnerów
 • "Garnek" - to słowo jest nadal używane jako negatywna perspektywa.
 • "To ciekawe..." - może się to wydawać bardzo unormowane, ale większość jest zaskoczona wyborem pracy. Ponieważ staje się to zmianą stylu życia
 • "Możesz iść do więzienia" - strach przed karami
 • "Nie mogę uwierzyć, że to robisz" - ludzie myślą, że to Cheech i Chong, ale tak naprawdę to biznes z dużymi marżami!

Dlaczego powinniśmy być podekscytowani?

 1. Wybory
 2. Wybory samorządowe: Sara, która założyła Opioid Safe zone, startuje teraz w wyborach.
 3. Mamy ludzi, którzy chcą być wysłuchani.
 4. Mamy pasję i lubimy naszą pracę.
 5. To jest kształtowanie percepcji - jak szybko, kto wie.
 6. To prawdziwy biznes, który zmienia styl prowadzenia biznesu i sposób działania.
 7. Media mają coraz mniej ograniczeń.
 8. Firmy prawnicze i fundusze venture capital wskakują na pokład.
 9. Więcej informacji o naszych aktywistach.
 10. Niska konkurencja - duży udział w rynku, duże marże, duże pieniądze.

Wyższe Media:

Pionierzy są w końcu gotowi do bycia publicznymi. Więc z ludźmi takimi jak Gomez, którego "chlebem powszednim" jest dopasowanie nas w ramach prawnych, to w końcu się zmieni. Zawsze upewnij się, że nadążasz za aktywistami, a im więcej ich się ujawnia, tym bardziej możesz być zaskoczony, jak wielu ich jest. I choć wielu z nas sądziło, że nie doczekamy się legalizacji w naszym życiu, to nadchodzi ona szybciej niż nam się wydaje. Rząd zmienia swoje zdanie, a pieniądze mówią. Więc firmy takie jak iAnthus są wiodącą siłą we wspieraniu tych, którzy próbują rozpocząć swoją działalność w jakimkolwiek sektorze, który może być. I gdyby nie mądrzy pisarze i media dzielące się wszystkimi wiadomościami, nie rozwijalibyśmy się tak szybko. Tak więc takie media jak The Globe and Mail teraz zwracają się ku nowym projektom na rynku marihuany.

Trail-BLAZE na i napisać historię ganja miłośników.

"Potrzebujemy cię!" - Antuanette Gomez

0 0 głosowanie Artykuł Ocena